NOVINKA
   Dopravu zajišťuje
   Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
  7/10
  Košík:je prázdný
  cena:0.00,- Kč
  doprava levně
  QR code
   Anketa
  Chcete rozšířít produktovou nabídku ?

  Ano
  64%

  Spíš Ne
  9%

  Ne
  27%
   Podporované Platby
  Bankovní převodMasterCardVisapaysec
  Beaver vlasová mikro-vlákna (ČERNÁ) jsou ideálním přípravkem pro řídké a řídnoucí vlasy.

  • S naším přípravek vyřešíte problémy s řídkými a málo hustými vlasy snadno a rychle.
  • Okamžitě zakryje řídnoucí vlasy a mírnou pleš, Váš účes bude opět vypadat atraktivně
  • Nebudete muset stydět za své vypadavajíci vlasy,
  • Opravdu jednoduchá aplikace, kterou zvládne každ

  Beaver (ČERNÁ) vlasová vlákna jsou speciální moderní produkt vyrobený z umělých vlasů s délkou několika desetin milimetru, které se přichytí k Vašim stávajícím vlasům díky své upravené polarizaci. Zvětší se tak jejich objem a pomocí beaver vlasového sealeru (fixátoru) zafixujete vlákna pevně k vlasům. Tato unikátní kosmetická formulace vlasových vláken dodá silnější strukturu vlasům a naprosto přirozený vzhled, kdy je nemožné rozpoznat, že jste výrobek na vaše vlasy použili.

  Beaver vlasová vlákna jsou velmi lehká, čímž zabezpečují své uchycení na vlasech s minimálním propadem vláken na pokožku hlavy.
   

  Keratinová vlákna dodají opravdu přirozený vzhled  Přednosti Beaver vlasových vláken Rychlá a snadná aplikace, zhustí vlasy během okamžiku. Pro muže i ženy všech věkových kategorií a pro všechny typy vlasů. Zakryje prosvítající pokožku a zhustí řídké vlasy. Široká paleta nabízených odstínů. Zdravotní nezávadnost. Odolnost proti větru, dešti a potu díky použití Beaver vlasového sealeru. Nezanechává barevné stopy na tkaninách a pokožce, snadno se odstraní šamponem. Ideální pro cestovaní díky svému beztlakového plnění.

  Beaver syntetická vlákna jsou zcela zdravotně nezávadná a Vaše vlasy ani pokožku hlavy nijak nepoškodí, což dokazují statisíce spokojených zákazníků po celém světě, proto také tyto vlasová vlákna doporučují i vlasové kliniky. Změňte i Vy vaše řídké vlasy...

  Beaver keratinová vlasová vlákna jsou pro muže i ženy všech věkových kategorií a pro všechny typy vlasů i účesů.
  Pokud máte vlasy odbarvené, melírované nebo s šedinami, můžete kombinovat bez problému 2 i více odstínů najednou a dosáhnete tak požadovaného vzhledu.

  Beaver keratinová vlasová vlákna 28g Vám vydrží Průměrně cca 70 dnů. Ovšem záleží na četnosti používání a také použitém množství. Pokud budete Mane vlákna používat zřídka a v menším množství, může Vám jedna nádobka vydržet i mnohem déle a díky sealeru (fixátoru), který spolehlivě zafixuje mikro-vlákna k vlasům, vydrží tak vlákna na vlasech až do umytí šamponem. Ovšem kvůli okolním vlivům se postupem času malé množství vláken z vlasů uvolní. Pro maximální efekt doporučujeme ponechat vlákna na vlasech maximálně 2 dny.

  Beaver vlákna nezanechávají žádné barevné stopy na oblečení ani rukou a to ani v případě jejich navlhčení. V případě že zůstanou vlákna na látkách nebo rukou, jednoduše je setřete suchým ubrouskem nebo ručníkem.

  Díky speciálnímu složení vláken a použitím vlasového sealeru (fixátoru) vlákna zůstávají na vlasech i při dešti a při sportu kdy se vlasová pokožka potí. Z vlasů se vlákna odstraní až po použití libovolného šamponu.

  Účes po aplikaci vláken pomocí různých gelů a vosků stylovat můžete po finální aplikaci vlasového sealeru (fixátoru), ale doporučujeme v menším množství. Při gelování vlasů totiž dochází k jejich slepování a opětovnému řídnutí. Nedoporučujeme vlasy po aplikaci vláken natáčet kulmou ani narovnávat žehličkou na vlasy a fénovat. Při vysokých teplotách může dojít k poškození vlasů.
  (vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
   
  TOPlist