NOVINKA
   Dopravu zajišťuje
   Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
  7/10
  Košík:je prázdný
  cena:0.00,- Kč
  doprava levně
  QR code
   Anketa
  Chcete rozšířít produktovou nabídku ?

  Ano
  64%

  Spíš Ne
  9%

  Ne
  27%
   Podporované Platby
  Bankovní převodMasterCardVisapaysec
  Beaver vlasová mikro-vlákna (HNĚDÁ) jsou ideálním přípravkem pro řídké a řídnoucí vlasy. Už se nemusíte česat tak jak Vám dovoli vaše řidnoucí vlasy, tedkom už je to jen na vás jak chcete mít vlasy počesané.  Beaver (HNĚDÁ) vlasová vlákna jsou speciální moderní produkt vyrobený z umělých vlasů s délkou několika desetin milimetru, které se přichytí k Vašim stávajícím vlasům díky své upravené polarizaci. Zvětší se tak jejich objem a pomocí beaver vlasového sealeru (fixátoru) zafixujete vlákna pevně k vlasům. Tato unikátní kosmetická formulace vlasových vláken dodá silnější strukturu vlasům a naprosto přirozený vzhled, kdy je nemožné rozpoznat, že jste výrobek na vaše vlasy použili.

  Beaver vlasová vlákna jsou velmi lehká, čímž zabezpečují své uchycení na vlasech s minimálním propadem vláken na pokožku hlavy. Přirozený vzhled vlasů Přednosti Beaver vlasových vláken Rychlá a snadná aplikace, zhustí vlasy během okamžiku. Pro muže i ženy všech věkových kategorií a pro všechny typy vlasů. Zakryje prosvítající pokožku a zhustí řídké vlasy.

  Široká paleta nabízených odstínů. Zdravotní nezávadnost. Odolnost proti větru, dešti a potu díky použití Beaver vlasového sealeru. Nezanechává barevné stopy na tkaninách a pokožce, snadno se odstraní šamponem. Ideální pro cestovaní díky svému beztlakového plnění. Beaver syntetická vlákna jsou zcela zdravotně nezávadná a Vaše vlasy ani pokožku hlavy nijak nepoškodí, což dokazují statisíce spokojených zákazníků po celém světě, proto také tyto vlasová vlákna doporučují i vlasové kliniky.

  Keratinová vlákna dodají Vašim vlasům přirozený vzhled  Změňte i Vy vaše řídké vlasy... Beaver keratinová vlasová vlákna jsou pro muže i ženy všech věkových kategorií a pro všechny typy vlasů i účesů. Pokud máte vlasy odbarvené, melírované nebo s šedinami, můžete kombinovat bez problému 2 i více odstínů najednou a dosáhnete tak požadovaného vzhledu. Beaver keratinová vlasová vlákna 28g Vám vydrží Průměrně cca 70 dnů. Ovšem záleží na četnosti používání a také použitém množství.

  Pokud budete Mane vlákna používat zřídka a v menším množství, může Vám jedna nádobka vydržet i mnohem déle a díky sealeru (fixátoru), který spolehlivě zafixuje mikro-vlákna k vlasům, vydrží tak vlákna na vlasech až do umytí šamponem. Ovšem kvůli okolním vlivům se postupem času malé množství vláken z vlasů uvolní.

  Pro maximální efekt doporučujeme ponechat vlákna na vlasech maximálně 2 dny. Beaver vlákna nezanechávají žádné barevné stopy na oblečení ani rukou a to ani v případě jejich navlhčení. V případě že zůstanou vlákna na látkách nebo rukou, jednoduše je setřete suchým ubrouskem nebo ručníkem.

  Díky speciálnímu složení vláken a použitím vlasového sealeru (fixátoru) vlákna zůstávají na vlasech i při dešti a při sportu kdy se vlasová pokožka potí. Z vlasů se vlákna odstraní až po použití libovolného šamponu. Účes po aplikaci vláken pomocí různých gelů a vosků stylovat můžete po finální aplikaci vlasového sealeru (fixátoru), ale doporučujeme v menším množství.

  Při gelování vlasů totiž dochází k jejich slepování a opětovnému řídnutí. Nedoporučujeme vlasy po aplikaci vláken natáčet kulmou ani narovnávat žehličkou na vlasy a fénovat. Při vysokých teplotách může dojít k poškození vlasů.
  (vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
   
  TOPlist