NOVINKA
   Dopravu zajišťuje
   Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
  10/10
  Košík:je prázdný
  cena:0.00,- Kč
  doprava levně
  QR code
   Anketa
  Chcete rozšířít produktovou nabídku ?

  Ano
  64%

  Spíš Ne
  9%

  Ne
  27%
   Podporované Platby
  Bankovní převodMasterCardVisapaysec
  Beaver vlasová mikro-vlákna (ŠEDÁ) jsou ideálním přípravkem pro řídké a řídnoucí vlasy.


  • S naším přípravkem vyřešíte problémy s řídkými a málo hustými vlasy snadno a rychle.
  • Okamžitě zakryje řídnoucí vlasy a mírnou pleš
  • Váš účes bude opět vypadat atraktivně
  • Nebudete muset stydět za své vypadavajíci vlasy,
  • Opravdu jednoduchá aplikace, kterou zvládne každý.

  Keratinová vlákna nové generace  Beaver (ŠEDÁ) vlasová vlákna jsou speciální moderní produkt vyrobený z umělých vlasů s délkou několika desetin milimetru, které se přichytí k Vašim stávajícím vlasům díky své upravené polarizaci. Zvětší se tak jejich objem a pomocí beaver vlasového sealeru (fixátoru) zafixujete vlákna pevně k vlasům.

  Tato unikátní kosmetická formulace Mane Vlasových vláken dodá silnější strukturu vlasům a naprosto přirozený vzhled, kdy je nemožné rozpoznat, že jste výrobek na vaše vlasy použili. Beaver vlasová vlákna jsou velmi lehká, čímž zabezpečují své uchycení na vlasech s minimálním propadem vláken na pokožku hlavy.

  Přirozený vzhled vlasů Přednosti Beaver vlasových vláken Rychlá a snadná aplikace, zhustí vlasy během okamžiku. Pro muže i ženy všech věkových kategorií a pro všechny typy vlasů. Zakryje prosvítající pokožku a zhustí řídké vlasy. Široká paleta nabízených odstínů. Zdravotní nezávadnost. Odolnost proti větru, dešti a potu díky použití Beaver vlasového sealeru.

  Nezanechává barevné stopy na tkaninách a pokožce, snadno se odstraní šamponem. Ideální pro cestovaní díky svému beztlakového plnění. Beaver syntetická vlákna jsou zcela zdravotně nezávadná a Vaše vlasy ani pokožku hlavy nijak nepoškodí, což dokazují statisíce spokojených zákazníků po celém světě, proto také tyto vlasová vlákna doporučují i vlasové kliniky.

  Změňte i Vy vaše řídké vlasy... Beaver keratinová vlasová vlákna jsou pro muže i ženy všech věkových kategorií a pro všechny typy vlasů i účesů. Pokud máte vlasy odbarvené, melírované nebo s šedinami, můžete kombinovat bez problému 2 i více odstínů najednou a dosáhnete tak požadovaného vzhledu. Beaver keratinová vlasová vlákna 28g Vám vydrží Průměrně cca 70 dnů.

  28g balení vlasových vláken vydrží až 70 dnů  Ovšem záleží na četnosti používání a také použitém množství. Pokud budete Mane vlákna používat zřídka a v menším množství, může Vám jedna nádobka vydržet i mnohem déle a díky sealeru (fixátoru), který spolehlivě zafixuje mikro-vlákna k vlasům, vydrží tak vlákna na vlasech až do umytí šamponem. Ovšem kvůli okolním vlivům se postupem času malé množství vláken z vlasů uvolní.

  Pro maximální efekt doporučujeme ponechat vlákna na vlasech maximálně 2 dny. Beaver vlákna nezanechávají žádné barevné stopy na oblečení ani rukou a to ani v případě jejich navlhčení.

  V případě že zůstanou vlákna na látkách nebo rukou, jednoduše je setřete suchým ubrouskem nebo ručníkem. Díky speciálnímu složení vláken a použitím vlasového sealeru (fixátoru) vlákna zůstávají na vlasech i při dešti a při sportu kdy se vlasová pokožka potí.

  Z vlasů se vlákna odstraní až po použití libovolného šamponu. Účes po aplikaci vláken pomocí různých gelů a vosků stylovat můžete po finální aplikaci vlasového sealeru (fixátoru), ale doporučujeme v menším množství.

  Při gelování vlasů totiž dochází k jejich slepování a opětovnému řídnutí. Nedoporučujeme vlasy po aplikaci vláken natáčet kulmou ani narovnávat žehličkou na vlasy a fénovat. Při vysokých teplotách může dojít k poškození vlasů.
  (vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
   
  TOPlist