NOVINKA
   Dopravu zajišťuje
   Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
  Košík:je prázdný
  cena:0.00,- Kč
  doprava levně
   Anketa
  Chcete rozšířít produktovou nabídku ?

  Ano
  64%

  Spíš Ne
  9%

  Ne
  27%
   Podporované Platby
  Bankovní převodMasterCardVisapaysec

  Vitaminy proti Šedivění vlasů

  Vitamíny proti vypadávání vlasů

   

  Existuje celá řada kosmetických přípravků na posílení vlasových kořínků a proti padání vlasů. Jedná se o posilující a vyživující šampóny, vodičky, séra, krémy a v neposlední řadě taktéž vitamíny, které podáváme ústně. Tedy spolu se zevními přípravky nejlepší kombinace, díky níž dosáhnete těch nejlepších výsledků.

  Vitamíny na vlasy působí i na pokožku a nehty
  Tyto vitamíny nejsou určeny primárně jen na vlasy, ale i na nehty a pokožku. Výživa na vlasy se netýká jen podpory růstu vlasů a zamezení jejich vypadávání, působí i na tzv. šediny, tedy vitamíny určené proti šedivění vlasů. Ano, dnes je nabídka velmi bohatá a není proč panikařit. 

  Doporučujeme Vám například amerického výrobce Kirkland, který proslul svými produkty s obsahem Minoxidilu - Tablety májí úžasnou kombinaci složek, které zabraňují vypadavaní vlasů a také podporují růst vlasů. Patří tam klíčové antioxidanty - jako vitamin A, vitamin C a vitamin E -, které pomáhají v boji s volnými radikály a pomáhá při buněčné funkce a integrity. Kromě vitamínu C pomáhá podporu produkci kolagenu, který je nezbytný pro udržení zdravé pokožky. Vápník je rozhodující pro silné nehty. 

  Vitamíny pro růst vlasů a Proti Vypadavaní vlasů  Každá kvalitní výživa napomáhá transformovat tzv. velusové vlasy na ty termální. Čím méně je vlasový kořínek vyživovaný, tím rychleji se tenčí, ztrácí objem a až nakonec vypadne. Pečujte o své vlasy a dodejte jim kvalitní výživu už teď!

  Seřazení
   
  TOPlist