NOVINKA
   Dopravu zajišťuje
   Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
  Košík:je prázdný
  cena:0.00,- Kč
  doprava levně
   Anketa
  Chcete rozšířít produktovou nabídku ?

  Ano
  64%

  Spíš Ne
  9%

  Ne
  27%
   Podporované Platby
  Bankovní převodMasterCardVisapaysec

  Zahuštění vlasů

  Zahuštování vlasů - rychle a efektivně  Jak zahustit vlasy? Na trhu je spoustu "zaručených" přípravků - buď se jedná o šampóny na podporu hustoty vlasů, nebo různé vodička a séra, které si nalejete na hlavu a čekáte, že Vám do rána naroste bujná kštice. Ale jak si všichni střízlivě uvědomujeme, nic tak zázračného nefunguje. 

  Vlasy ve spreji  Ať může název pro tyto produkty znít jakkoliv zvláštně, keratinová vlákna, která se uchytí za naše vlasy, se skutečně jako vlasy ve spreji nazývají, neboť tomu tak de-facto je. Špičkovým přípravkem v tomto odvětví je produkt Beaver Professional - ten se vyrábí v několika provedeních, které se liší "barvou vlasů", tedy barvou mikrovláken, které se na danou kštici aplikují.

  Beaver jsou vlasová vlákna, tedy speciální moderní produkt vyrobený z umělých vlasů s délkou několika desetin milimetru, které se přichytí k Vašim stávajícím vlasům díky své upravené polarizaci. Zvětší se tak jejich objem a pomocí 
  beaver vlasového sealeru (fixátoru) zafixujete vlákna pevně k vlasům. Tato unikátní kosmetická formulace Mane Vlasových vláken dodá silnější strukturu vlasům a naprosto přirozený vzhled, kdy je nemožné rozpoznat, že jste výrobek na vaše vlasy použili.Tyto tzv. vlasy ve spreji zajistí okamžité zahuštění vlasů bez dlouhosáhlých a drahých procedur.

  Kdo chce mít husté vlasy bez čekání, vybere si svůj odstín a aplikuje dávku keratinových vláken, které Vám vydrží až na 3 měsíce!7
  Produkt je určen pro všechny, koho trápí řídnutí vlasů, vypadávání vlasů, různé formy alopecie , prořídlé kouty apod.
  Seřazení
   
  TOPlist